FRENCH KONSTRUKCYJNY - Victoria Vynn - Kolorowy Neonowy French

16.8 K


15

Jeśli lubisz french pod każdą postacią, to zapraszam do obejrzenia tutorialu. produkty, których użyłam to nowe odcienie żeli od @victoriaVynn oraz kolorowe pyłki :) Żel budujacy Cold White French https://www.lakierowo.pl/zel-budujacy-victoria-vynn-cold-white-french-no12-salon-build-gel-15-ml-nowosc-p-788.html Żel budujacy Powdery Pink https://www.lakierowo.pl/zel-budujacy-victoria-vynn-cover-powdery-pink-no11-salon-build-gel-15-ml-nowosc-p-787.html Żel budujacy Pink Glass https://www.lakierowo.pl/zel-budujacy-victoria-vynn-pink-glass-no10-salon-build-gel-15-ml-nowosc-p-786.html Baza Mega Base https://www.lakierowo.pl/victoria-vynn-mega-base-hardlong-nails-8-ml-p-217.html Dust Opium Green https://www.lakierowo.pl/pylek-art-dust-victoria-vynn-03-opium-green-p-799.html Sand Yellow, Sand Coral https://www.lakierowo.pl/pylek-art-dust-victoria-vynn-12-sand-coral-p-808.html Top No Wipe Gloss https://www.lakierowo.pl/top-no-wipe-gloss-blyszczacy-top-bez-przemywania-victoria-vynn-8-ml-p-583.html ✔ BLOG http://baseveheinails.blogspot.com/ ♥♥ ✔ BLOG http://www.basevehei.blog.onet.pl ♥♥ ✔ INSTAGRAM http://instagram.com/babsita84 ♥♥ ✔ FACEBOOK https://web.facebook.com/basevehei/?fref=ts ♥♥ ✔ EMAIL babsita84@gmail.com ♥♥

Published by: Babsita
Published at: 1 year ago
Category: فیلم و انیمیشن